Džbánek "Sv. Josef"
keramika, smetanová glazura, malba pestrými emaily, motiv Josefa s Ježíškem v květinovém rámci, západní Slovensko, 19. století, výška 20 cm, lehce poškozená glazura na uchu (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Džbánek "Sv. Josef"
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |